Przyjaciele, zacznijmy poranek od dobrych wiadomości 
Rząd RP podjął decyzję o skróceniu okresu obowiązkowej samoizolacji do 10 dni. Ostateczna uchwała została opublikowana w Dzienniku Ustaw.
Rozporządzenie w sprawie ministrów wchodzi w życie we wtorek, 2 wiosny. Dobrze, że kwarantanna zacznie się kończyć zaraz po przekroczeniu granicy.
Miłego dnia wszystkim! 
Bądź pierwszy, który zobaczy aktualności i oferty pracy w Viber i Telegramie https://teeal.pl/public




